fbpx

Terapia

Terapia Czaszkowo-Krzyżowa

Terapia polega na bardzo delikatnej manipulacji i uciskaniu w obrębie czaszki, miednicy, przepony, klatki piersiowej i kości krzyżowej.
Celem jej jest rozluźnienie struktur łącznotkankowych, których napięcie może powodować wiele kłopotów zdrowotnych. Zabiegi są zalecane w przypadkach bólu wiadomego i niewiadomego pochodzenia, dolegliwości układu pokarmowego, moczowego, hormonalnego, nerwice, depresje, zaburzenia snu, szok powypadkowy, u dzieci szok poporodowy, u dzieci nadpobudliwość, kłopoty z koncentracją, autyzm, zgrzytanie zębami, wady zgryzu, brak energii, nieustające zmęczenie, bólach głowy i migrenach, chronicznym, bólach pourazowych, obniżeniu odporności i wiele innych. Obecność terapeuty i zastosowanie odpowiednich technik przywraca organizmowi moc samo-uzdrawiania. Wprowadza organizm w stan spokoju i równowagi.

Korzyści:

  • wycisza umysł,
  • rozluźnia napięcia mięśniowe,
  • pomaga się zrelaksować oraz zregenerować siły.

Jest metoda skuteczna w przypadku nerwic i zaburzeń emocjonalnych, nadpobudliwości i trudności z koncentracją uwagi u dzieci i dorosłych, zaburzeń hormonalnych, chronicznych bóli i nerwobóli, skłonności do przeziębień i chorób infekcyjnych. kręgosłupa i stawów, serca, naderwanych mięśni, kontuzji, wad wzroku i układu krążenia, układu pokarmowego, nerek, pęcherza moczowego, problemów laryngologicznych, migren.

masaż grudziądz

Terapia polarity

Terapia Polarity została stworzona przez osteopatę  i chiropraktyka Dr Randolpha Stone. Łączy w sobie wschodnie i zachodnie podejście do procesu leczenia i zdrowienia.

masaż grudziądz

Sesje integracji oddechem i integrującej obecności

Sesje integracji oddechem to cykl spotkań, które pokazują w jaki sposób pogłębić praktykę oddechową aby móc świadomie jej używać w każdej niekomfortowej sytuacji, którą można napotkać w życiu codziennym. Technika integracji oddechem podchodzi do człowieka całościowo, to znaczy, że umysł, ciało, emocje, duchowość jest jednakowo ważna, a oddech łączy te poszczególne elementy w całość. Trening pozwala na odkrycie podświadomych myśli, wzorców i w delikatny, dogodny sposób uwalnia stłumione emocje.

Korzyści: Podczas sesji doświadcza się stanu głębokiego relaksu, wraz z oddechem wydalamy aż 70% toksyn, ciało regeneruje się i oczyszcza, z ciała i psychiki uwalnia się stres, budzi się zdolność do skutecznego działania w każdym aspekcie życia.

masaż grudziądz

Ustawienia systemowe wg Berta Hellingera

Ustawienia systemowe czy też konstelacje rodzinne pozwalają rozpoznać źródło problemu, z którym nie możemy sami stawić czoła.

Ta metoda pozwala zrozumieć nam dynamikę danej sytuacji, a co za tym idzie pomoże nam iść w kierunku zmiany.

Cały proces ustawienia może być początkiem naszej wewnętrznej harmonii na poziomie fizycznym, emocjonalnym oraz psychicznym.

masaż grudziądz
error: Treść jest chroniona!