fbpx

Podróż w głąb siebie – spotkanie dla praktyków masażu Lomi Lomi Nui- poziom zaawansowany

Kurs Zaawansowany Praktyki Świątynnego Masażu Lomi Lomi Nui: Twoja Droga do Wewnętrznej Harmonii

 

W wyjątkowym miejscu jaką są Leleszki, położone na południowym brzegu jeziora Leleskiego, zaledwie 3 km od zabytkowego Pasymia. To miejsce z duszą i jeśli tak można powiedzieć, esencja definicji wypoczynku na Mazurach, czeka na Ciebie niezwykła 4-dniowa podróż w głąb siebie,

Kurs to nie tylko nauka masażu, to przede wszystkim doświadczenie transformacji. To okazja, aby wsłuchać się w siebie, odkryć swój rytm i pogłębić swoje umiejętności techniki masażu Lomi Lomi Nui.

CO CZEKA NA CIEBIE NA KURSIE? 
• Automasaż
• Dla chętnych hawajskie rytuały
• Codzienne sesje integrującej obecności & integracji oddechem
• Uczenie się udrażniania kanałów energetycznych i usprawniania przepływu energii w ciele.
• Poznanie tańca FREGATY w kontekście dzielenia się masażem
• 4 sesje masażu
• Na spotkaniu poprowadzę wykład przybliżając czym jest INTEGRUJĄCA OBECNOŚĆ & INTEGRACJA ODDECHEM
• USTAWIENIA SYSTEMOWE WG NURTU BERTA HELLINGERA
Jeśli jesteś gotów(a) na tę wyjątkową podróż w świat zaawansowanego masażu Lomi Lomi Nui, dołącz do nas już dziś i odkryj nowe poziomy praktyki masażu i rozwoju osobistego.

DLA KOGO JEST TO SPOTAKNIE? 
Ten kurs jest dedykowany Tobie, jeśli:
• Ukończyłeś / Ukończyłaś już kurs Lomi Lomi Nui lub inne praktyki masażu Lomi Lomi.
• Chcesz pogłębić swoje umiejętności i zdobyć nowe kwalifikacje, które wzbogacą Twoją praktykę.
• Interesuje Cię holistyczne podejście do człowieka, a także pragniesz zgłębiać tajniki masażu w aspekcie ciała, umysłu i ducha.
• Jesteś gotów/ gotowa doświadczyć ponownego odkrywania siebie, swojego ciała i emocji.
• Szukasz nowego spojrzenia na praktykę masażu, chcąc stać się jeszcze bardziej świadomym praktykiem.

DLACZEGO KURS LOMI KORKI? 
Wierzymy, że aby dawać innym, należy najpierw zadbać o siebie. To spotkanie to nie tylko nauka masażu, to także praktyka dbania o swoje ciało, umysł i ducha.
Na tym kursie:
• Zanurzysz się w bezpiecznych ramach procesu grupowego, otoczony doświadczonymi masażystami z różnych szkół Lomi Lomi.
• Podzielisz się dotykiem, obecnością, wrażliwością i otwartością na drugą osobę.
• Odkryjesz w sobie powody do świętowania życia i poczujesz swoją prawdę dzięki świadomej pracy z ciałem i zmysłami.
• Doświadczysz stanu równowagi wewnętrznej i zjednoczenia.

 

Gdzie?

Ostoja Leleszki – Leleszki 4/2 12-130 Pasym

Kiedy?

8-11.07.2024

 

Kontakt i zapisy

Magdalena Rassoul
kontakt@magdalenarassoul.pl
tel. 601 40 45 50

 

Inwestycja

Cena za kurs: 1000 PLN
Do ceny kursu należy dodać koszty pobytu: 800 PLN

Udział w kursie gwarantuje wpłata w wysokości 500 PLN na podane przeze mnie konto.
W przypadku odwołania swojego udziału na więcej niż 20 dni przed rozpoczęciem kursu, wpłata nie zostanie zwrócona.

 

O mnie

Od 2011 roku (choć, prawdę mówiąc, fascynacja sięgnęła 1997 roku), moje życie jest nieodłącznie związane z hawajskim rytuałem masażu Lomi Lomi Nui. To fascynująca podróż, która umożliwiła mi zdobycie doświadczenia i wiedzy od wybitnych mistrzów, takich jak Ela Lesiak, Danusia Adamczyk, Jerzy Adamczyk, Susan Pa’iniu Floyd z Aloha International na Hawajach oraz Jody Mountain, która przekazała mi swoją wiedzę wg linii przekazu Kahuna Abrahama Kawai’i.

To podróż w głąb siebie, eksplorując dotyk, oddech i świadomą obecność. Dotyk jest naszym pierwszym kontaktem ze światem po narodzinach, a masaż może przywrócić nam zdrowy kontakt z samymi sobą. Oddech towarzyszy nam przez całe życie, jest naszym wsparciem i pomaga poprawić relacje z samym sobą.

Obecność jest kluczowa zarówno w dawaniu, jak i odbieraniu masażu. Nauczyła mnie wrażliwości i szacunku dla innych oraz dla samej siebie. Wierzę, że hawajska sztuka pracy z ciałem może być punktem zwrotnym w Twoim życiu

Inni o mojej pracy

„Madzia poprowadziła wspaniały kurs, w którym uczestniczyłam, a który nazwałabym „Szkoła Życia + Kurs Masażu Lomi Lomi Nui”. 😊
Wspaniała kobieta z ikrą, pełna różnorodności, kontrastowa, dobra i delikatna, angażująca się w pomoc dla drugiego człowieka, pełna energii, odważna, z głową pełną wiedzy i doświadczeń, łatwo łącząca się z polem, czująca, wygimnastykowana, kreatywna i wiele wiele więcej… 🙂
Przez 10 dni, wspaniale organizowała nam czas ucząc nas nie tylko techniki i filozofii masażu, ale także umiejętności bycia obecnym w naszym życiu. Składało się na to szereg ćwiczeń, kręgów, zadań, rozmów… To było na tyle fascynujące i inspirujące, że zapisało się w moim życiowym doświadczeniu grubą czcionką. 😉
Dziękuję Ci Madziu za wszystko co dla mnie i dla nas tam uczestniczek kursu zrobiłas. Doceniam to niesamowicie. 😉 Jesteś wspaniałą nauczycielką. 😍❤️
Ewa
„Szkolenie u Magdy z masażu Lomi Lomi Nui, to coś więcej niż kolejny kurs. Magda stworzyła piękną przestrzeń do poznania siebie. To było niezwykłe 10 dni. Nie zawsze łatwe, pełne wzruszeń.
Magda pomogła nam zdejmować warstwę po warstwie i na nowo zacząć czuć. Pokazała jak silna jest moc dotyku. Wyłącz umysł, otwórz serce.
Wyjeżdżając z kursu nie musisz później siedzieć nad skryptem, Ty już po prostu wiesz co robić.
Każdemu, kto szuka czegoś więcej, kto szuka siebie, polecam warsztaty u Magdy. Dziękuję Madziu za cenne lekcje ❤🙏🙏
Ola
„Kurs Lomi był dla mnie naprawdę dużym wyzwaniem. Pokonałam masę blokad, własnych ograniczeń, często zadziwiając samą siebie.
Czasami czułam złość, a mój umysł podpowiadał, żebym dała sobie spokój i wróciła do domu, do mojej znanej strefy komfortu.
Cieszę się, że tego nie zrobiłam.
To był najlepszy i najbardziej wartościowy kurs na jakim kiedykolwiek byłam.
Dla tych, którzy zastanawiają się czy warto wziąć w nim udział odpowiem, że to był piękny i zarazem trudny czas, jednak naprawdę warty każdej złotówki i sekundy tam spędzonej.
Z wdzięcznością❤️ Magdzie, niesamowitej kobiecie, pełnej pasji, wiedzy i zaangażowania, a także dziewczynom, z którymi wspólnie wyruszyłam w piękną podróż życia jaką jest moje Lomi 🍀💚
ALOHA 🌹
Edyta
„Jadąc na kurs masażu Lomi Lomi Nui wiedziałam, że będzie to cudowny, pełen różnych emocji czas. Dwa razy byłam u Magdy na masażu. Doświadczyłam magii połączenia ciała i Duszy, cudu narodzin w świetle bezwarunkowej miłości, która Magda emanuje. Dotknęłam Absolutu, uczucia lekkości i jedności ze Źródłem. Poczułam, że Lomi jest częścią mnie.
Kurs masażu z Magda jest podróżą w nieznane zakamarki naszej Istoty. Wejściem w głąb w poszukiwaniu SIEBIE. To trudna, wyzwalająca transformacja. Trzeba mieć gotowość i chęć zmiany. Odwagę na spotkanie z cieniem, na kruszenie skorup chroniących przed bólem i zranieniem, odrzucenie zniewalających programów – na śmierć starego – narodziny nowego. Magda jest uosobieniem twórczej energii miłości, obfitości, radości – energii Matki Ziemi. Daje poczucie bezpieczeństwa, przestrzeń na zadziewanie się procesów przemiany, ponowne narodziny. Prowadzony przez Madzię kurs jest czymś więcej niż nauka techniki masażu. To wielowymiarowe, wielopłaszczyznowe poznawanie siebie przy pomocy szerokiego wachlarza umiejętności i technik jakimi Magda pracuje. To ćwiczenia oddechowe, automasaż, ustawienia hellingerowskie, malowanie intuicyjne, taniec spontaniczny, integracja obecności i inne. Każdy dzień to ponowne narodziny w świetle Prawdy – narodziny są tu i teraz – ciągle. Scenariusz nadbudowuje się sam na nakreślonym harmonogramie dnia. Każdy z uczestników „dokłada” cząstkę siebie domagająca się przepracowania w grupie. To taki nieprzewidywalny, niezaplanowany scenariusz. Magda, prowadzona przez Pole Informacyjne daje czas i miejsce, by te procesy na bieżąco wybrzmiały. Aby kursanci byli w pełni skupienia, obecności w trakcie szkolenia. Uczy, jak być bardziej empatyczną osoba w stosunku do siebie i innych, jak być bardziej w sobie, czuć, odczuwać, umieć nazywać emocje. Uczy również szacunku i pokory. Można powiedzieć, że warsztaty prowadzone przez Magdę to warsztaty rozwoju Świadomości połączone z kursem masażu.
Lomi Lomi Nui w wykonaniu Magdy – to rozmowa z ciałem i podążanie za jego mądrością, potrzebami w polu bezwarunkowej miłości. W trakcie nauki wielokrotnie miałam zaszczyt i przyjemność doświadczyć, poczuć tę energię – masując ręka w rękę tę sama osobę z Magda. Czułam, jakbym dotykała boskiego aspektu człowieka. To esencja tego masażu. 🙏❤
Czas spędzony z Magda w trakcie kursu Lomi Lomi Nui jest dla mnie bezcenną lekcją życia, poznawania siebie i nauki umiejętności techniki masażu, jakich nabyłam od mojej Nauczycielki – Magdaleny Parzęckiej. Zaangażowanie, profesjonalizm, odpowiedzialność, wszechstronność warsztatu, cudowna osobowość, spontaniczność, miła i bezpieczna przestrzeń, którą tworzy wokół siebie, niezwykłe poczucie humoru – taka jest dla mnie Magda. Polecam z całego serca kurs masażu prowadzony przez Madzię.”
Iwona
„Warsztaty Kino Mana I i II to dla mnie otwarcie nowych drzwi, wejście na nową ścieżkę.
To nie tylko praca z ciałem, ale także i z duszą. Dzięki tej przygodzie pozwalam sobie na dziecięcą radość, beztroskę, porzucenie kontroli… Uczę się doceniać ciszę, spokój, to że JESTEM.
To był czas nauki świadomego dotyku… delikatnego a zarazem silnego i pewnego. Dotyku pełnego miłości.
To był też czas wglądu w siebie, znalezienia tego co trudne, bolesne i z otwartym sercem zmierzenia się z tym.
Był to czas szukania siebie.
Wyrozumiałość. Cierpliwość. Miłość.
To dla mnie esencja Kino Mana I i II.
Mahalo Magdaleno „
Monika
„Uczestniczyłam w kursie masażu Lomi Lomi Nui prowadzonym przez Magdę i chciałam bardzo podziękować za to wspaniałe prowadzenie jakiego miałam okazje doświadczyć. Od ostatniego spotkania wykonałam ogromną pracę, dla mnie to było o wiele więcej niż kurs. Mogę powiedzieć, że coraz bardziej otwieram się na różnorodność życia i siebie, a w moim życiu coraz więcej miejsca zarówno na miłość, jak i strach.
Mahalo 🌿
Tina

„Minęło dobrze ponad dwa tygodnie od mojego udziału w kursie Lomi Lomi Nui II prowadzonym przez Magdę. Nic nie zbladło, nie umknęło, nie straciło na znaczeniu. Ten czas był intensywnie tkany kreatywnością Magdy. Pytana o to jak było popadam w długą refleksje bo sama nie wiem od czego zacząć. Pomimo pracy grupowej wszystko było niezwykle spersonalizowane. Chyba nie byłam na tak intensywnych warsztatach, choć byłam na wielu. Przepływ był ogromny! Barwność, delikatność, skupienie, empatia, moc, wiedza, praktyka, intuicja i energia wypełniały po brzegi Naszą przestrzeń. To były warsztaty do siebie. Każdy dzień otwierał coraz mocniej moje serce i umysł. W kontakcie ze sobą, w szczerości mój dotyk stawał się inny. Uczyłam się masować sercem,krok po kroku zostawiając głowę w spokoju. Do tego ujmujący dystans Magdy. Jej poczucie humoru i jej śmiech 😍 I to zmiksowane ze skupieniem..wszystko w równowadze, idealnie wyważone…polecam. I przy okazji dam ujście swojej wdzięczności…Mahalo Magda♥️ Każdego dnia przypominałaś mi sobą, jakie to piękne dawać z lekkością i z jakim szacunkiem można wyznaczać granice. 

Choć napisałam jak czuję, to i tak nie mogę słowami wyrazić się w pełni bo to wszystko było trochę poza słowami…ja to czuję.”
Joanna
error: Treść jest chroniona!