fbpx

KIERUNEK MAMA – Warsztat Ustawień Systemowych wg  nurtu Berta Hellingera

Warsztaty Ustawień Systemowych: Odkryj Źródło Rozwiązania

Warsztat to wyjątkowa okazja do głębszego zrozumienia własnych trudności i niepowodzeń. Przez pracę ustawieniową wchodzimy w przestrzeń między naszą codziennością, odkrywając obszary, które wcześniej ignorowaliśmy. Dzięki tej pracy, z pełną otwartością, możemy dotrzeć do źródła naszych problemów i znaleźć ich rozwiązanie na głębszym poziomie.

Dla Kogo Są Te Warsztaty?

Te warsztaty są dla Ciebie, jeśli:

  • Chcesz skutecznie rozwiązać własne problemy emocjonalne, zdrowotne, rodzinne, zawodowe, finansowe i wiele innych.
  • Interesujesz się rozwojem osobistym i chcesz poznać nowe narzędzia do pracy nad sobą.

Na naszych warsztatach możesz pracować nad każdym tematem dotyczącym relacji, zdrowia, pracy czy finansów.

Jak Działają Warsztaty Ustawień Systemowych?

Podczas warsztatów używamy techniki ustawień systemowych, która pozwala spojrzeć na nasze życie i problemy z nowej perspektywy. Ta praktyka pomaga nam zrozumieć głębsze przyczyny naszych wyzwań i dostarcza narzędzi do ich rozwiązania.

Jeśli czujesz, że nadchodzi czas, aby spojrzeć w głąb i odkryć źródło swoich problemów, zapraszamy Cię na nasze warsztaty ustawień systemowych. To możliwość, by zacząć nową, bardziej harmonijną i satysfakcjonującą część swojego życia.

Dołącz do nas i odkryj źródło rozwiązania!

Inwestycja:
Własne ustawienie 550 PLN
Obserwator/reprezentant 250 PLN

Miejsce rezerwuje zgłoszenie telefonicznie oraz wpłata zaliczki 300 PLN do 20.04– numer konta podawany osobiście przy zgłoszeniu

 

 

Gdzie?

Generała Józefa Bema 91/105 Toruń

 

Kiedy?

25.05.2024 9:00 – 18:00

Kontakt i zapisy

Magdalena Rassoul
kontakt@magdalenarassoul.pl
tel. 601 40 45 50

 

 

O prowadzącej:

 Magdalena Rassoul to doświadczona terapeutka, która posiada bogate wykształcenie i szerokie doświadczenie w dziedzinie ustawień systemowych. Jej ścieżka rozwoju zawodowego obejmuje:

🎓 WidnoKrąg – Szkołę Ustawień Systemowych i Praktyki Obecności dla Kobiet: Ukończenie tej renomowanej szkoły u Kamy Derda stanowi solidne fundamenty w jej praktyce terapeutycznej.

🎓 Akademię Ustawień Systemowych metodą Berta Hellingera: Magdalena doskonaliła swoje umiejętności pod kierunkiem Doroty Kraszewska-Skoczowskiej, uznanego eksperta w tej dziedzinie.

🎓 Szkolenie z Zakresu Ustawień Pracy z Figurkami: Poszerzając swoją wiedzę, Madalena uczestniczyła w szkoleniach prowadzonych przez Heiko Hinrichs.

Nieustannie rozwija swoje umiejętności i doświadczenie, uczestnicząc w warsztatach u innych wybitnych terapeutów ustawień rodzinnych. Do jej nauczycieli i inspiratorów należą m.in. Anna Brzozowska, Grażyna Szatkowska, Iza Kopp, Jolanta Leszko, Małgorzata Rajchert-Lewandowska oraz Mirosław Czarko-Wasiutycz.

Pracuje tą metodą od 2012 roku. Jej bogate wykształcenie i wieloletnie doświadczenie w dziedzinie ustawień systemowych sprawiają, że jest doskonałym wyborem, jeśli szukasz profesjonalnej pomocy w rozwiązywaniu trudności życiowych i rodzinnych.

Magdalena Rassoul to terapeutka, która łączy różnorodne podejścia terapeutyczne, by dostarczyć swoim klientom kompleksową i skuteczną pomoc.

error: Treść jest chroniona!