Opinie

Inni o mnie

Silna arabska krew, która realizuje swoje pasje z połączeniem delikatności serca, która ma odwagę otworzyć je także i przed Tobą. Nie widzi jaka wielka wielkością i obfitością się dzieli (jakby widziała musiała by uznać że Jej siła i wdzięczność serca jest dużo większa co mogło by otworzyć mądrość serca do dzielenia się tym co wie na dużo większej arenie i forum … A tu jest lęk… Przed pokazanie jawnym i z otwartym gardłem wszystkim swojej mądrości serca.

Wiktoria

Magda to kobieta wielu talentów. Wszystko co zaczyna kończy, nie boi się nowych wyzwań, rozwija się w wielu kierunkach. W pracę jaką wykonuje zawsze wkłada całe serce. Osoba o otwartym umyśle i sercu. Lubię z nią rozmawiać, bo każda rozmowa przynosi ulgę.

Agnieszka

Magda to masażystka, malarka, terapeutka i osoba która stale się rozwija. I powiedziałabym jeszcze kobieta widząca

Justyna

Piękna kobieta o cudownych brązowych oczach, wrażliwa, miękka choć zdecydowana w ruchu, zaraża entuzjazmem i śmiechem, raczej dominująca o określonych poglądach, otwarta na ludzi acz skryta w sobie. Pomocna, ale z dystansem, spojrzenie badawcze, ciepłe. Nieufna chyba że kogoś pozna bliżej. Szukająca siebie, uparta.

Adam

Poszukująca marzycielka o ciepłym i przyjacielskim usposobieniu.

Przemek

Kreatywna, otwarta, wnikliwa, szczera, troskliwą, dokładna, radosna, cudowna kobieta.

Anna

Kochana jak powiew świeżego, ciepłego powietrza latem nad ranem. Potrafi wrócić energię i poczucie bezpieczeństwa. Ma tę moc.

Monika

Przenikliwa, odważna, widząca więcej, mająca w oczach mądrość i coś co widziałam tylko u kilku osób, ale nie wiem co to jest.

Małgorzata

Magda cały czas się zmienia i właśnie dlatego ciężko ją mi opisać. Cały czas się zmienia, rozwija, silna. Za każdym razem kiedy Ją spotykam jest na innym etapie, w innym miejscu. Dzięki pracy z nią różnymi metodami w moim życiu też się pozmieniało na różnych poziomach i płaszczyznach

Anna

Ciepła i towarzyska osoba. Ma dużą wiedzę w temacie rozwoju świadomości : ustawienia, techniki pracy z ciałem. Można jej zaufać, słowna i terminowa. A do tego jeszcze wytrwała i konsekwentna. Jest moją przyjaciółką serca i kocham ją.

Joanna

Magda była przełomem w moim życiu. Jak ją poznałam pomyślałam sobie trochę z innego świata, ale szybko zrozumiałam, że to ja byłam z innego świata. Jedna z nielicznych osób w moim otoczeniu, która jest tak autentyczna i pełna empatii. Ciężko znaleźć tak odważną osobę która pokazuje się w całej krasie i nie wstydzi się przyznać do swoich pomyłek co jest rzadkością w dzisiejszym świecie. Emanuje wewnętrznym pięknem i tworzy wokół siebie atmosferę przyjaźni ma bardzo duży wpływ do dzisiaj na moje życie oby więcej takich ludzi na mojej drodze

Magda

Brakuje mi słów aby opisać kim dla mnie jesteś i co oznacza spotkanie z Tobą. Pierwsze o czym pomyślałam o czyste światło, płomień który widzę w Tobie. Widzę Cię moim wewnętrznym okiem. Cokolwiek się wydarzy w moim życiu, gdziekolwiek będę zawsze będę pamiętała pierwsze i kolejne spotkanie z Tobą.
Pomogła mi to fakt niezaprzeczalny. Jednak to nie w pomocy rzecz, a w czystym i szczerym obcowaniu ze nią. W wymianie energetycznej oraz podnoszeniu wspólnej życiowej wibracji w jednym polu energetycznym. Biorę Ją nie jako terapeutkę, ale jak siostrę

Iwona

Profesjonalna, życzliwa, starająca

Marta

Magda Kobieta pełna mocy, a kiedy ta się przejawia w nowych odsłonach Ona oszołomiona staje na górze rozpościera ramiona, zrzuca swój płaszcz ochronny wtedy każdy sęp, każda wrona i sroka może podlecieć z łatwością zachwycić skarb, wyrwać kawałek odżywczego kęsa, zostawić rany, a serce jej delikatne i wrażliwe potrzebuje płaszcza jak dziecię ramion czułej matki. Magda kocha ludzi i pragnie szczęścia dla nich, chciałaby żeby oni to odwzajemniali, czasami wiec idzie do nich i czeka… A dusza jej ożywienie znajduje w samotności i kontemplacji swojego jestestwa, bo ona jest tez indywidualistką, a w działaniu może współpracować bo wie jak, jednak lekko jej kiedy może w pełni decydować i nadawać kierunek swojej wizji sama.

Karolina

Silna, wytrwała, konsekwentna, wrażliwa, intuicyjna, posiadająca wgląd, odpowiedzialna, świadoma Otwarta na ludzi i doświadczanie, pracowita, wszechstronna, pozytywna i wesoła, Czasami trochę sztywna i obstająca przy swoich poglądach.

Anna

Warsztat Lomi Lomi Nui

Warsztaty Kino Mana I i II to dla mnie otwarcie nowych drzwi, wejście na nową ścieżkę.
To nie tylko praca z ciałem, ale także i z duszą. Dzięki tej przygodzie pozwalam sobie na dziecięcą radość, beztroskę, porzucenie kontroli… Uczę się doceniać ciszę, spokój, to że JESTEM.
To był czas nauki świadomego dotyku… delikatnego a zarazem silnego i pewnego. Dotyku pełnego miłości.
To był też czas wglądu w siebie, znalezienia tego co trudne, bolesne i z otwartym sercem zmierzenia się z tym.
Był to czas szukania siebie.

Wyrozumiałość. Cierpliwość. Miłość.

To dla mnie esencja Kino Mana I i II.
Mahalo Magdaleno

Monika

Uczestniczyłam w kursie masażu Lomi Lomi Nui prowadzonym przez Magdę i chciałam bardzo podziękować za to wspaniałe prowadzenie jakiego miałam okazje doświadczyć. Od ostatniego spotkania wykonałam ogromną pracę, dla mnie to było o wiele więcej niż kurs. Mogę powiedzieć, że coraz bardziej otwieram się na różnorodność życia i siebie, a w moim życiu coraz więcej miejsca zarówno na miłość, jak i strach.

Mahalo

Warsztat Vedic Art.

Moja droga do otwarcia na życie rozpoczęła się wraz z pierwszym warsztatem Vedic Art. Wtedy nie spodziewałam się i nie oczekiwałam niczego… i dziś nadal nie oczekuję ale już wiem, że każde spotkanie, każdy warsztat , sesja, masaż czy narodziny jakich doświadczyłam z Magdą, to kolejne kroki do ukochania siebie, bliskich, życia. To niekończąca się podróż po lepszą siebie, dla siebie i świata. Dziękuję Ci Madziu i dziękuję sobie, że pozwoliłam sobie na to Niech płynie, bo jeszcze tyle do odkrycia… Do zobaczenia w drodze

Agnieszka

Warsztat VEDIC ART z Magdą to początek wielkiej i pięknej przygody, którą nazwać mogę Nowym Życiem. Czy było łatwo i przyjemnie? Na początku z pewnością nie. Często w bólu i łzach rodziłam się Nowa Ja. Czy nowa? Właściwie działanie, które wspólnie podjęłyśmy pozwoliło mi wrócić do siebie, do korzeni, odkryć swój potencjał, zakochać się w życiu i napełnić się miłością do świata i ludzi.
Dziękuję i kocham.
Wdzięczna

Marta

Warsztat MOC NARODZIN

Warsztat MOC NARODZIN
Z całego serca polecam warsztat „Moc narodzin- Droga do Twojego sukcesu” u Magdy. Cóż mogę powiedzieć…. Działo się! fizycznie, emocjonalnie, sercowo, strukturalnie. Aż można było dotknąć tego wszystkiego co się działo ze mną, we mnie z Nami i w Przestrzeni, którą wspólnie tworzyliśmy w czasie warsztatu. Piękny przepływ, mnóstwo serca, zaufanie, piękne prowadzenie i trzymanie pola przez Magdę. Trzy dni intensywnej pracy nad sobą i ze sobą a czułam się jak po 3 tygodniach wakacji.

A.

Moc porodów z Magdą zmieniła moje życie, łatwiej być z emocjami, łatwiej czuć siłę i wdzięczność do tego co jest, Magda pięknie prowadzi, potrafi słuchać i poprowadzić wprost do Twojej prawdy, która kruszy lody i wyzwala niepowtarzalna radość i miłość serca

Wiktoria

Zaskoczyłam samą siebie jak strach i niepewność można przekształcić w otwartość i zachłanność na życie. Dziękuję ❤❤❤

Agnieszka

Warsztat Moc Narodzin z Magdą był dla mnie bardzo głębokim przeżyciem, w ustawieniach pojawiły się emocje i obrazy, których nie spodziewałam się zobaczyć, a jednocześnie poczułam z serca, że tak właśnie było. Magiczne było doświadczenie własnego porodu z mocnym odczuwaniem całego przebiegu tego wydarzenia. I najważniejsze – uświadomienie sobie, że jestem całością, ze wszystkimi uczuciami i emocjami, ze wszystkimi przeżyciami, i ukochanie tego w sobie, z największą czułością i wsparciem. Dziękuję….

Joanna

weekend z mocą narodzin była dla mnie podróżą na wielu płaszczyznach …. Od teraz do narodzi, narodziny, od narodzin do teraz, podróż w głąb siebie, transformacja …. niesamowite 2 dni pracy ze sobą . Przez te dwa dni dostałam dużo odpowiedzi, wskazówek, znalazłam spokój i ciszę w sobie, równowagę. Akceptacja siebie i swojego rytmu

Anna