fbpx

Opinie

Magda jest niezwykłą osobą i terapeutką. Jej ciepło, otwarte i słuchające serce w połączeniu z szeroką wiedzą i zrozumieniem problemów ciała i duszy oraz dużym doświadczeniem czynią z niej terapeutkę, przy której przychodzi relaks i zaufanie oraz uwrażliwiają się zmysły i „czucie” siebie. Podczas mojej ostatniej wizyty u Magdy czułam się prawdziwie zaopiekowania i otoczona troską. Magda pomogła mi „dojść” do mojego wnętrza oraz zrozumieć i przejść przez traumę, która przez długi czas targała moja duszą i raniła ciało. Jestem wdzięczna, że życie zaprowadziło mnie do jej gabinetu i choć z racji dalekiego zamieszkania nie jestem stałą klientką czuje potrzebę powrotu do Magdy i ponownego doświadczenia jej uzdrawiającej mocy.

Aldona

Warsztaty Kino Mana I i II to dla mnie otwarcie nowych drzwi, wejście na nową ścieżkę.
To nie tylko praca z ciałem, ale także i z duszą. Dzięki tej przygodzie pozwalam sobie na dziecięcą radość, beztroskę, porzucenie kontroli… Uczę się doceniać ciszę, spokój, to że JESTEM.
To był czas nauki świadomego dotyku… delikatnego a zarazem silnego i pewnego. Dotyku pełnego miłości.
To był też czas wglądu w siebie, znalezienia tego co trudne, bolesne i z otwartym sercem zmierzenia się z tym.
Był to czas szukania siebie.

Wyrozumiałość. Cierpliwość. Miłość.

To dla mnie esencja Kino Mana I i II.
Mahalo Magdaleno

Monika

Uczestniczyłam w kursie masażu Lomi Lomi Nui prowadzonym przez Magdę i chciałam bardzo podziękować za to wspaniałe prowadzenie jakiego miałam okazje doświadczyć. Od ostatniego spotkania wykonałam ogromną pracę, dla mnie to było o wiele więcej niż kurs. Mogę powiedzieć, że coraz bardziej otwieram się na różnorodność życia i siebie, a w moim życiu coraz więcej miejsca zarówno na miłość, jak i strach.

Tina

Moja droga do otwarcia na życie rozpoczęła się wraz z pierwszym warsztatem Vedic Art. Wtedy nie spodziewałam się i nie oczekiwałam niczego… i dziś nadal nie oczekuję ale już wiem, że każde spotkanie, każdy warsztat , sesja, masaż czy narodziny jakich doświadczyłam z Magdą, to kolejne kroki do ukochania siebie, bliskich, życia. To niekończąca się podróż po lepszą siebie, dla siebie i świata. Dziękuję Ci Madziu i dziękuję sobie, że pozwoliłam sobie na to Niech płynie, bo jeszcze tyle do odkrycia… Do zobaczenia w drodze

Agnieszka

Warsztat VEDIC ART z Magdą to początek wielkiej i pięknej przygody, którą nazwać mogę Nowym Życiem. Czy było łatwo i przyjemnie? Na początku z pewnością nie. Często w bólu i łzach rodziłam się Nowa Ja. Czy nowa? Właściwie działanie, które wspólnie podjęłyśmy pozwoliło mi wrócić do siebie, do korzeni, odkryć swój potencjał, zakochać się w życiu i napełnić się miłością do świata i ludzi.
Dziękuję i kocham.
Wdzięczna

Marta

Z całego serca polecam warsztat „Moc narodzin- Droga do Twojego sukcesu” u Magdy. Cóż mogę powiedzieć…. Działo się! fizycznie, emocjonalnie, sercowo, strukturalnie. Aż można było dotknąć tego wszystkiego co się działo ze mną, we mnie z Nami i w Przestrzeni, którą wspólnie tworzyliśmy w czasie warsztatu. Piękny przepływ, mnóstwo serca, zaufanie, piękne prowadzenie i trzymanie pola przez Magdę. Trzy dni intensywnej pracy nad sobą i ze sobą a czułam się jak po 3 tygodniach wakacji.

Aleksandra

Moc porodów z Magdą zmieniła moje życie, łatwiej być z emocjami, łatwiej czuć siłę i wdzięczność do tego co jest, Magda pięknie prowadzi, potrafi słuchać i poprowadzić wprost do Twojej prawdy, która kruszy lody i wyzwala niepowtarzalna radość i miłość serca

Wiktoria

Zaskoczyłam samą siebie jak strach i niepewność można przekształcić w otwartość i zachłanność na życie. Dziękuję ❤❤❤

Agnieszka

Warsztat Moc Narodzin z Magdą był dla mnie bardzo głębokim przeżyciem, w ustawieniach pojawiły się emocje i obrazy, których nie spodziewałam się zobaczyć, a jednocześnie poczułam z serca, że tak właśnie było. Magiczne było doświadczenie własnego porodu z mocnym odczuwaniem całego przebiegu tego wydarzenia. I najważniejsze – uświadomienie sobie, że jestem całością, ze wszystkimi uczuciami i emocjami, ze wszystkimi przeżyciami, i ukochanie tego w sobie, z największą czułością i wsparciem. Dziękuję….

Joanna

Weekend z mocą narodzin była dla mnie podróżą na wielu płaszczyznach …. Od teraz do narodzi, narodziny, od narodzin do teraz, podróż w głąb siebie, transformacja …. niesamowite 2 dni pracy ze sobą . Przez te dwa dni dostałam dużo odpowiedzi, wskazówek, znalazłam spokój i ciszę w sobie, równowagę. Akceptacja siebie i swojego rytmu

Anna

Madzia poprowadziła wspaniały kurs, w którym uczestniczyłam, a który nazwałabym „Szkoła Życia + Kurs Masażu Lomi Lomi Nui”. 😊
Wspaniała kobieta z ikrą, pełna różnorodności, kontrastowa, dobra i delikatna, angażująca się w pomoc dla drugiego człowieka, pełna energii, odważna, z głową pełną wiedzy i doświadczeń, łatwo łącząca się z polem, czująca, wygimnastykowana, kreatywna i wiele wiele więcej… 🙂
Przez 10 dni, wspaniale organizowała nam czas ucząc nas nie tylko techniki i filozofii masażu, ale także umiejętności bycia obecnym w naszym życiu. Składało się na to szereg ćwiczeń, kręgów, zadań, rozmów… To było na tyle fascynujące i inspirujące, że zapisało się w moim życiowym doświadczeniu grubą czcionką. 😉
Dziękuję Ci Madziu za wszystko co dla mnie i dla nas tam uczestniczek kursu zrobiłaś. Doceniam to niesamowicie. 😉 Jesteś wspaniałą nauczycielką. 😍❤️
Ewa

Szkolenie u Magdy z masażu Lomi Lomi Nui, to coś więcej niż kolejny kurs. Magda stworzyła piękną przestrzeń do poznania siebie. To było niezwykłe 10 dni. Nie zawsze łatwe, pełne wzruszeń.
Magda pomogła nam zdejmować warstwę po warstwie i na nowo zacząć czuć. Pokazała jak silna jest moc dotyku. Wyłącz umysł, otwórz serce.
Wyjeżdżając z kursu nie musisz później siedzieć nad skryptem, Ty już po prostu wiesz co robić.
Każdemu, kto szuka czegoś więcej, kto szuka siebie, polecam warsztaty u Magdy. Dziękuję Madziu za cenne lekcje ❤🙏🙏
Ola

Kurs Lomi był dla mnie naprawdę dużym wyzwaniem. Pokonałam masę blokad, własnych ograniczeń, często zadziwiając samą siebie.
Czasami czułam złość, a mój umysł podpowiadał, żebym dała sobie spokój i wróciła do domu, do mojej znanej strefy komfortu.
Cieszę się, że tego nie zrobiłam.
To był najlepszy i najbardziej wartościowy kurs na jakim kiedykolwiek byłam.
Dla tych, którzy zastanawiają się czy warto wziąć w nim udział odpowiem, że to był piękny i zarazem trudny czas, jednak naprawdę warty każdej złotówki i sekundy tam spędzonej.
Z wdzięcznością❤️ Magdzie, niesamowitej kobiecie, pełnej pasji, wiedzy i zaangażowania, a także dziewczynom, z którymi wspólnie wyruszyłam w piękną podróż życia jaką jest moje Lomi 🍀💚

ALOHA 🌹
Edyta

Minęło dobrze ponad dwa tygodnie od mojego udziału w kursie Lomi Lomi Nui II prowadzonym przez Magdę. Nic nie zbladło, nie umknęło, nie straciło na znaczeniu. Ten czas był intensywnie tkany kreatywnością Magdy. Pytana o to jak było popadam w długą refleksje bo sama nie wiem od czego zacząć. Pomimo pracy grupowej wszystko było niezwykle spersonalizowane. Chyba nie byłam na tak intensywnych warsztatach, choć byłam na wielu. Przepływ był ogromny! Barwność, delikatność, skupienie, empatia, moc, wiedza, praktyka, intuicja i energia wypełniały po brzegi Naszą przestrzeń. To były warsztaty do siebie. Każdy dzień otwierał coraz mocniej moje serce i umysł. W kontakcie ze sobą, w szczerości mój dotyk stawał się inny. Uczyłam się masować sercem,krok po kroku zostawiając głowę w spokoju. Do tego ujmujący dystans Magdy. Jej poczucie humoru i jej śmiech 😍 I to zmiksowane ze skupieniem..wszystko w równowadze, idealnie wyważone…polecam. I przy okazji dam ujście swojej wdzięczności…Mahalo Magda♥️ Każdego dnia przypominałaś mi sobą, jakie to piękne dawać z lekkością i z jakim szacunkiem można wyznaczać granice. 

Choć napisałam jak czuję, to i tak nie mogę słowami wyrazić się w pełni bo to wszystko było trochę poza słowami…ja to czuję.

Joanna

Jadąc na kurs masażu Lomi Lomi Nui wiedziałam, że będzie to cudowny, pełen różnych emocji czas. Dwa razy byłam u Magdy na masażu. Doświadczyłam magii połączenia ciała i Duszy, cudu narodzin w świetle bezwarunkowej miłości, która Magda emanuje. Dotknęłam Absolutu, uczucia lekkości i jedności ze Źródłem. Poczułam, że Lomi jest częścią mnie.
Kurs masażu z Magda jest podróżą w nieznane zakamarki naszej Istoty. Wejściem w głąb w poszukiwaniu SIEBIE. To trudna, wyzwalająca transformacja. Trzeba mieć gotowość i chęć zmiany. Odwagę na spotkanie z cieniem, na kruszenie skorup chroniących przed bólem i zranieniem, odrzucenie zniewalających programów – na śmierć starego – narodziny nowego. Magda jest uosobieniem twórczej energii miłości, obfitości, radości – energii Matki Ziemi. Daje poczucie bezpieczeństwa, przestrzeń na zadziewanie się procesów przemiany, ponowne narodziny. Prowadzony przez Madzię kurs jest czymś więcej niż nauka techniki masażu. To wielowymiarowe, wielopłaszczyznowe poznawanie siebie przy pomocy szerokiego wachlarza umiejętności i technik jakimi Magda pracuje. To ćwiczenia oddechowe, automasaż, ustawienia hellingerowskie, malowanie intuicyjne, taniec spontaniczny, integracja obecności i inne. Każdy dzień to ponowne narodziny w świetle Prawdy – narodziny są tu i teraz – ciągle. Scenariusz nadbudowuje się sam na nakreślonym harmonogramie dnia. Każdy z uczestników „dokłada” cząstkę siebie domagająca się przepracowania w grupie. To taki nieprzewidywalny, niezaplanowany scenariusz. Magda, prowadzona przez Pole Informacyjne daje czas i miejsce, by te procesy na bieżąco wybrzmiały. Aby kursanci byli w pełni skupienia, obecności w trakcie szkolenia. Uczy, jak być bardziej empatyczną osoba w stosunku do siebie i innych, jak być bardziej w sobie, czuć, odczuwać, umieć nazywać emocje. Uczy również szacunku i pokory. Można powiedzieć, że warsztaty prowadzone przez Magdę to warsztaty rozwoju Świadomości połączone z kursem masażu.
Lomi Lomi Nui w wykonaniu Magdy – to rozmowa z ciałem i podążanie za jego mądrością, potrzebami w polu bezwarunkowej miłości. W trakcie nauki wielokrotnie miałam zaszczyt i przyjemność doświadczyć, poczuć tę energię – masując ręka w rękę tę sama osobę z Magda. Czułam, jakbym dotykała boskiego aspektu człowieka. To esencja tego masażu. 🙏❤

Czas spędzony z Magda w trakcie kursu Lomi Lomi Nui jest dla mnie bezcenną lekcją życia, poznawania siebie i nauki umiejętności techniki masażu, jakich nabyłam od mojej Nauczycielki – Magdaleny Parzęckiej. Zaangażowanie, profesjonalizm, odpowiedzialność, wszechstronność warsztatu, cudowna osobowość, spontaniczność, miła i bezpieczna przestrzeń, którą tworzy wokół siebie, niezwykłe poczucie humoru – taka jest dla mnie Magda. Polecam z całego serca kurs masażu prowadzony przez Madzię.

Iwona

Miałam ogromną przyjemność uczestniczyć w kursie Lomi Lomi Nui prowadzonym przez Magdę. Jestem niesamowicie wdzięczna za ten wspólnie spędzony czas. Nie mogłam lepiej wybrać, kurs Lomi Lomi Nui u Magdy Rassoul to wspaniała przygoda i szkoła życia. Podejście Magdy do tematu jest nieszablonowe dzięki czemu kurs masażu staje się jednocześnie studium samego siebie. Wspaniałe przeżycie, które zostanie w moim sercu na zawsze💗
Masaż Lomi Lomi Nui to czysta magia🌸
Sylwia

Kurs Lomi Lomi Nui to dla mnie brama do nowego świata. To nie jest czysto techniczne szkolenie z zasad hawajskiego masażu. To przede wszystkim praca nad sobą, swoim wnętrzem i postrzeganiem życia. Magda Rassoul była nie tylko instruktorką ale i przewodnikiem w tej duchowej podróży. Otworzyła moje serce na zmiany, roznieciła ogień, który daje mi teraz energię by podążać swoją drogą. Wszystko nabrało nowego sensu. W jej pracy widać ogrom doświadczenia. Jej atutem jest też znajomość wielorakich technik ćwiczenia własnego ciała i umysłu, które pozwalają złapać kontakt z sobą samym. Cały kurs jest jeszcze okraszony pięknymi hawajskimi rytuałami, łagodną muzyką, zapachem kadzideł. To była magia.

Dziękuję Magda za Twoją wiedzę, doświadczenie, codzienny uśmiech, zrozumienie, akceptację, otwartość, empatię i spontaniczność.

Świat nie ma żadnych ograniczeń! 
Mahalo! 
Anna

Już po pierwszej Terapii Krzyżowo – Czaszkowej widać poprawę u syna. Magdalena prowadzi sesje idąc za potrzebami dziecka, a nie za tym co się komuś wydaje. Atmosfera zawsze przyjazna. Polecam z całego serca 🌹🌹

Maria

Aloha, kochać to znaczy być szczęśliwym❤

„Aia ke olai ka po”
„Zdrowie i pomyślność pochodzą z wnetrza”
🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺
Nieopisana słowami wdzięczność za cudowne dni w magicznym miejscu Lesniczówka Gaja, z przepyszną kuchnią peruwiańską.
Nauka masażu Lomi lomi nui to doświadczenie dla ciała, ducha i umysłu.
Dziękuję Ci Magdalena Rassoul za niezapomniane chwile, za Twoja wiedzę, zaangażowanie i cierpliwość.
Gdy uczeń jest gotowy, pojawi się nauczyciel.
Pojawiłaś się Ty i już nic nie będzie takie jak wcześniej.
Mahalo 🌼

 

Lucy

Spotkanie z Magdą to niesamowita droga, pomoc i wsparcie dla młodych i niedoświadczonych przyszłych rodziców, rozmowy o technikach łagodzenia bólu, omówione szczegóły jak postępować przy porodzie, techniki oddechu, relaksacja podczas porodu oraz rady dla męża, dało nam spokój psychiczny.

Wspaniały kontakt, ciepła, miła, wyrozumiała kobieta, która potrafi wysłuchać,

 

Anna

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyty miesiąc przed porodem u pani Magdy, poznaliśmy wiele ciekawych ćwiczeń, ale najbardziej zadowoleni jesteśmy ze spokoju, jaki poczuliśmy po wizycie. Psychicznie bardzo się uspokoiliśmy i rozwijaliśmy wszelkie obawy. 

 

Basia i Mateusz

error: Treść jest chroniona!