Nauka Masażu Shantala oraz Shantala Body Touch

Warsztat jest skierowany dla rodziców oczekujących dziecka oraz tych, których maleństwa są już na świecie.

Dotyk w momencie narodzin jest najbardziej rozwiniętym zmysłem dziecka. Jest pierwszym kanałem komunikacyjnym w „Nowym Życiu” jakże innym od życia prenatalnego.

Masaż jest techniką masażu niemowląt oraz dzieci, wywodzącą się z tradycji indyjskiej. Do Europy metodę tę wprowadził w 1976 roku francuski położnik Frederique Leboyer.

Masaż dziecka wpływa na jakość jego snu, wycisza, uspakaja, wzmacnia jego odporność, usprawnia prace układu pokarmowego łagodząc kolki, wzmacnia poczucie wartości dziecka, wzmacnia więź między rodzicami, opiekunami, a dzieckiem. Podnosi świadomość ciała i granic dziecka, co wpływa na poczucie jego potrzeby bezpieczeństwa oraz miłości, które są niezbędne dla zdrowego rozwoju i stanowią bazę na całe życie.

Regularne masowanie ma pozytywny wpływ na dziecko, jak również osobę wykonującą masaż. Naukę masażu dla niemowląt i dzieci możemy rozpocząć kiedy maleństwo jest na świecie, jednak wszystkie sekwencje wprowadzamy od 4 tygodnia życia dziecka.

Na spotkaniu będziemy uczyć się jak masować w kolejności klatkę piersiową, rączki, dłonie dziecka, brzuszek, nóżki i stopy, plecy oraz twarz. będziemy również uczyć się masażu Shantala Body Touch.

Gdzie?

ATMA Joga ul Chełmińska 106 a, 86-300 Grudziądz

Kiedy?

08.05.2021 [Sobota] – 09:00 – 14:00

Kontakt i zapisy

Magdalena Rassoul
kontakt@magdalenarassoul.pl
tel. 601 40 45 50

Inwestycja w naukę masażu

Grupa 4-8 osób

300 zł/ on i ona

O mnie

Ukończyłam Nową Szkołę Oddechu, Trening Integracji Oddechem i Integrującej Obecności, WidnoKrąg- szkołę ustawień systemowych i praktyki obecności dla kobiet, Akademię Ustawień Systemowych metodą Berta Hellingera, Gentle Bio-Energetics, Kurs Biodynamicznej Terapii Czaszkowo-Krzyżowej, Polarity, szkolenia masażu Lomi Lomi Nui, Ancient Lomi Lomi, japońskiego masażu twarzy, PeLoHa, Shantala dla dzieci i Body Touch dla dorosłych oraz Vedic Art. malowanie intuicyjne wg Curta Kallmana.

Jako praktyk Integrującej Obecności i Integracji Oddechem, terapeuta, masażysta, nauczyciel masażu oraz malowania intuicyjnego, Doula, z ciekawością siebie otwieram kolejne drzwi by odkrywać w sobie nowe pasje.
W ten sposób życie stało się dla mnie podróżą, której doświadczam każdego dnia przez pryzmat duszy, emocji, ciała i umysłu.

Jeżeli chcesz udostępnić informację, ponieważ uważasz, że warto. Dziękuję ❤
Do zobaczenia,

Magdalena Rassoul