Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/usr/home/devero/domains/haumea.com.pl/public_html/wp-content/themes/Divi/core/_et_core_version.php) is not within the allowed path(s): (/usr/home/devero/domains/magdalenarassoul.pl/public_html:/tmp:/usr/share:/usr/local/share:/dev) in /usr/home/devero/domains/magdalenarassoul.pl/public_html/wp-content/themes/Divi/core/init.php on line 134 Moc narodzin – Droga do Taty i Mamy | Magdalena Rassoul - Hawajska Praca z Ciałem

Moc Narodzin – Droga do Taty i Mamy

Warsztaty są dedykowane dla osób, które chcą transformować swoje życie oraz doświadczyć swojego potencjału i mocy kreacji.
Spotkanie będzie obfitować w różnorodność technik i metod pracy z ciałem, emocjami i umysłem :
* Ustawienia Systemowe wg Berta Hellingera.
* Psychodrama narodzin wg metody Łagodnej Bio-Energetyki –
praca z traumami z okresu narodzin. W psychodramie narodzin można przyjrzeć się, poczuć doświadczenia z chwili przyjścia na świat. Od chwili poczęcia do momentu narodzin każda informacja jest zapisana w pamięci komórkowej, w układzie nerwowym, systemie energetycznym co prowadzi do powstawania między innymi wzorców zachowań emocjonalnych.
* Taniec spontaniczny
* Malowanie Intuicyjne

Każdego dnia, kiedy sięgamy po nowe relacje, związki, projekty, pracę, szkołę, wchodzimy do nowej grupy mamy możliwość do odwzorowania naszego porodu. Kiedy jesteśmy nieświadomi tych sytuacji schematy trzymają nas. Mając możliwość ponownego przejścia przez kanał rodny, kiedy w pełni świadomie przeżyjesz swój poród możesz zobaczyć, skąd biorą się zachowania, uczucia, które towarzyszą nam w codziennych sytuacjach mające na nas destrukcyjny wpływ. Poród kryje w sobie wiedzę, dzięki której nasze słabości można transformować w naszą moc.
Na warsztacie będziemy odkrywać na nowo historie narodzin. W jakim otoczeniu, warunkach przyszliśmy na świat? Jaka była atmosfera? Czy poród był łagodny, czy trudny? Czy siłami natury, czy poprzez cesarskie cięcie ? Czy poród był pośladkowy ? Czy utknęliśmy w kanale rodnym? Czy były podane znieczulenia, przyspieszacze? Czy byliśmy oddzieleni od matki? Te i inne pytania najbardziej trafne dla Ciebie będą pomocne w odkrywaniu narodzin.
Ponowne przeżycie porodu otwiera nas na nasze życie podnosząc jakość w każdym jego aspekcie.

Na spotkanie zabierz ze sobą: pareo, notatnik, dwa małe ręczniki, luźny strój, wygodne buty, ciepłą kurtkę przeciwdeszczową, latarkę.
Dowiedz się jak najwięcej na temat swojego życia prenatalnego oraz samego porodu od swojej mamy i taty.

Opinie uczestniczek
Z całego serca polecam warsztat „Moc narodzin- Droga do Twojego sukcesu” u Magdy. Cóż mogę powiedzieć…. Działo się! fizycznie, emocjonalnie, sercowo, strukturalnie. Aż można było dotknąć tego wszystkiego co się działo ze mną, we mnie z Nami i w Przestrzeni, którą wspólnie tworzyliśmy w czasie warsztatu. Piękny przepływ, mnóstwo serca, zaufanie, piękne prowadzenie i trzymanie pola przez Magdę. Trzy dni intensywnej pracy nad sobą i ze sobą a czułam się jak po 3 tygodniach wakacji.
A.
Moc porodów z Magdą zmieniła moje życie, łatwiej być z emocjami, łatwiej czuć siłę i wdzięczność do tego co jest, Magda pięknie prowadzi, potrafi słuchać i poprowadzić wprost do Twojej prawdy, która kruszy lody i wyzwala niepowtarzalna radość i miłość serca
W.
Zaskoczyłam samą siebie jak strach i niepewność można przekształcić w otwartość i zachłanność na życie. Dziękuję
A.

Spotkajmy się, by doświadczyć transformującej Mocy Pola, które może otworzyć Ciebie na Twój nieograniczony potencjał. W bezpiecznej przestrzeni, otwierając się na zaufanie dla życia, w połączeniu z naturą, ze sobą, w kontakcie ze swoim ciałem, możesz zaprojektować swoje życie na nowo.

Jeśli jesteś gotowa/wy na zmiany, zapraszam…

Gdzie?

u. Dzika 2/4 Radom

Kiedy?

06.03.2021 [Sobota]  09:00 – 18:00 (20:00)
07.03.2021 [Niedziela] 09:00 – 16:00 -18:00)

Kontakt i zapisy

Magdalena Rassoul
kontakt@magdalenarassoul.pl
tel. 601 40 45 50

Inwestycja

700 zł – cena zawiera uczestnictwo w warsztacie z  narodzinami.
400 zł – cena zawiera uczestnictwo w warsztacie z bez narodzin.
Posiłki będziemy przygotowywać razem więc zabierz coś na wspólny stół.
We własnym zakresie- metr płótna, farby akrylowe (do kupienia np. w sklepie internetowym Szał dla plastyków link do płótna – https://www.szal-art.pl/plotna-lniane-w-rolce_1477/)
Maksymalna ilość – 8 osób
Proszę o wcześniejsze zgłoszenia tel. 601 40 45 50 lub osobiście.
Proszę o wpłatę zadatku do 30.01.2021 r w wysokości 200 zł osobiście lub na nr konta, który podam w SMS.
W przypadku rezygnacji z warsztatu do 15.02.2021 r. zaliczka będzie zwrócona. Po tym terminie zaliczka będzie bezzwrotna.

O mnie

Ukończyłam Nową Szkołę Oddechu, Trening Integracji Oddechem i Integrującej Obecności, WidnoKrąg- szkołę ustawień systemowych i praktyki obecności dla kobiet, Akademię Ustawień Systemowych metodą Berta Hellingera, Gentle Bio-Energetics, Kurs Biodynamicznej Terapii Czaszkowo-Krzyżowej, Polarity, szkolenia masażu Lomi Lomi Nui, Ancient Lomi Lomi, japońskiego masażu twarzy, PeLoHa, Shantala dla dzieci i Body Touch dla dorosłych oraz Vedic Art. malowanie intuicyjne wg Curta Kallmana.

Jako praktyk Integrującej Obecności i Integracji Oddechem, terapeuta, masażysta, nauczyciel masażu oraz malowania intuicyjnego, Doula, z ciekawością siebie otwieram kolejne drzwi by odkrywać w sobie nowe pasje.
W ten sposób życie stało się dla mnie podróżą, której doświadczam każdego dnia przez pryzmat duszy, emocji, ciała i umysłu.

Jeżeli chcesz udostępnić informację, ponieważ uważasz, że warto. Dziękuję ❤
Do zobaczenia,

Magdalena Rassoul