Kurs hawajskiego masażu Lomi Lomi Nui

Zapraszam na Kurs Masażu Hawajskiego Lomi Lomi Nui w wyjątkowym miejscu na Warmii i Mazurach, które swoim pięknem, troską oraz przepyszną kuchnią wegańsko – wegetariańska z elementami peruwiańskimi, pozwoli rozgościć się Tobie jak w domu.
W trakcie kursu będziesz mogła (mógł) zdobyć doświadczenie potrzebne, aby móc rozpocząć własną dzieląc się masażem Lomi Lomi Nui oraz Kahi Loa prywatnie lub zawodowo.
To czas, kiedy będziemy poznawać podstawowe zasady polinezyjskiej filozofii życia, doświadczać uzdrawiającej mocy dotyku, poznawać techniki wykonania masażu świątynnego Lomi Lomi Nui oraz uwalniać napięcia z ciała poprzez automasaż, pogłębiać pracę z oddechem.
W trakcie spotkania będzie możliwość odkrywania siebie na nowo, integracji ciała, emocji i umysłu tak aby wprowadzić się w stan równowagi i wewnętrznego zjednoczenia. Nauka życia w harmonii ze sobą i światem zewnętrznym daje poczucie bezpieczeństwa i pewności siebie. Dzięki praktyce integracji możesz w pełni odkryć swój potencjał i rozpocząć proces kreacji życia w nowym wymiarze. Twoja otwartość na siebie, na proces może dać początek wewnętrznej transformacji.
Warsztat składa się z 2 modułów – Kino Mana I i II
moduł 1 – KINO MANA I   21-25.09.2022 rok
moduł 2 – KINO MANA II 12-16.10.2022 rok
Rozpoczęcie w środę  wspólnym śniadaniem – godzina 9:00
Zakończenie niedziela wspólnym obiadem – godzina 16:00

Po ukończeniu kursu Kino Mana I i II, Dyplom ukończenia kursu według wymogów Aloha International umożliwia rozpoczęcie własnej praktyki i kontynuowanie nauki na warsztatach dla zaawansowanych KINO MANA III. IV i V, prowadzonych przez nauczycielkę z Hawajów Susan Pa’iniu Floyd, która odwiedza Polskę każdego roku.

Po ukończeniu kursu Kino Mana I i II, otrzymasz certyfikat ukończenia kursu według wymogów Aloha International umożliwia rozpoczęcie własnej praktyki i kontynuowanie nauki na warsztatach dla zaawansowanych KINO MANA III, IV i V, prowadzonych przez nauczycielkę z Hawajów Susan Pa’iniu Floyd, która odwiedza Polskę każdego roku.

Co ze sobą zabrać:
2-3 duże chusty (pareo), parę skarpet, duży cienki ręcznik kąpielowy, notatnik.

Wszelkie informacje telefonicznie zapisy poprzez e-mail: kontakt@magdalenarassoul.pl lub wiadomość na FB, tel. 601 40 45 50

Prowadząca: Magdalena Rassoul

Gdzie?

Leśniczówka Gaja

Kaborno 36, 11-300 Purda, Polska

Kiedy?

moduł 1 – KINO MANA I [Środa – Niedziela]

21-25.09.2022 09:00 – 18:00

 

moduł 2 – KINO MANA II  [Środa – Niedziela]

12-16.10.2022 09:00 – 18:00

Istnieje możliwość przyjechania dzień wcześniej za dodatkową opłatą.

Kontakt i zapisy

Magdalena Rassoul
kontakt@magdalenarassoul.pl
tel. 601 40 45 50

 

Inwestycja

KURS
Warsztat składa się z 2 modułów – Kino Mana I i II
Udział w kursie gwarantuje wpłata zaliczki w wysokości 500 PLN
MODUŁ I – KINO MANA I 21-25.09.2022 rok
1500 PLN gdy zaliczka zostanie wpłacona przed 30.06.2021 rok
1600 PLN gdy zaliczka zostanie wpłacona po 30.06.2021 rok
MODUŁ II – KINO MANA II 12-16.10.2022 rok
1500 PLN gdy zaliczka zostanie wpłacona przed 30.07.2021 rok
1600 PLN gdy zaliczka zostanie wpłacona po 30.07.2021 rok

 

POBYT + WYŻYWIENIE
KINO MANA I
21-25.09.2022 rok – 1050 PLN (cena może ulec zmianie)
(śniadanie (35 PLN x5) + obiad (55 PLNx5) + kolacja (30 PLN x 5) + zakwaterowanie (90 PLN x 5))
KINO MANA II
12-16.10.2022 rok 1050 PLN (cena może ulec zmianie)
(śniadanie (35 PLN x5) + obiad (55 PLNx5) + kolacja (30 PLN x 5) + zakwaterowanie (90 PLN x 5))
Udział w kursie gwarantuje wpłata zaliczki w wysokości 500 PLN.
Nr konta podam osobiście
Zaliczka jest bezzwrotna (chyba, że kurs zostanie odwołany z powodu – COVID-19). W przypadku odwołania swojego udziału na więcej niż 45 dni przed rozpoczęciem kursu, zaliczka zostanie przepisania na kolejny kurs. W przypadku odwołania swojego udziału na 30 dni przed kursem, zaliczka nie zostanie zwrócona. Wpłacone zaliczki zostają przekazane na rezerwację Leśniczówki Gaja.
Istnieje również możliwość rozłożenia płatności w ratach.
Istnieje możliwość wystawienia FV za kurs oraz pobyt + wyżywienie.

O mnie

Ukończyłam Nową Szkołę Oddechu, Trening Integracji Oddechem i Integrującej Obecności, WidnoKrąg- Szkołę ustawień systemowych i praktyki obecności dla kobiet, Akademię Ustawień Systemowych metodą Berta Hellingera, Gentle Bio-Energetics, Kurs Biodynamicznej Terapii Czaszkowo-Krzyżowej, Polarity, szkolenia masażu Lomi Lomi Nui, Ancient Lomi Lomi, japońskiego masażu twarzy, PeLoHa, Shantala dla dzieci i Body Touch dla dorosłych oraz Vedic Art.
Jako praktyk Integrującej Obecności i Integracji Oddechem, terapeuta, masażysta, nauczyciel masażu oraz malowania intuicyjnego, Doula, z ciekawością siebie otwieram kolejne drzwi by odkrywać w sobie nowe pasje. W ten sposób życie stało się dla mnie podróżą, której doświadczam każdego dnia przez pryzmat duszy, emocji, ciała i umysłu.
Masaż Lomi Lomi Nui w moim życiu pojawił się 9 lat temu.
Wtedy nie zdawałam sobie sprawy jaką moc ma dotyk. Z każdą kolejną sesją widziałam zmiany w ciele, poprawienie relacji ze sobą, większą uważność na siebie.
Jako praktyk hawajskiej pracy z ciałem i nauczyciel dzielę się doświadczeniem i wiedzą, którą otrzymałam od Eli Lesiak, Danusi Adamczyk, Jerzego Adamczyka, Susan Pa’iniu Floyd z Aloha International na Hawajach oraz Jody Mountain wg linii przekazu Kahuna Abraham Kawai’i.

Inni o mojej pracy

„Madzia poprowadziła wspaniały kurs, w którym uczestniczyłam, a który nazwałabym „Szkoła Życia + Kurs Masażu Lomi Lomi Nui”. 😊
Wspaniała kobieta z ikrą, pełna różnorodności, kontrastowa, dobra i delikatna, angażująca się w pomoc dla drugiego człowieka, pełna energii, odważna, z głową pełną wiedzy i doświadczeń, łatwo łącząca się z polem, czująca, wygimnastykowana, kreatywna i wiele wiele więcej… 🙂
Przez 10 dni, wspaniale organizowała nam czas ucząc nas nie tylko techniki i filozofii masażu, ale także umiejętności bycia obecnym w naszym życiu. Składało się na to szereg ćwiczeń, kręgów, zadań, rozmów… To było na tyle fascynujące i inspirujące, że zapisało się w moim życiowym doświadczeniu grubą czcionką. 😉
Dziękuję Ci Madziu za wszystko co dla mnie i dla nas tam uczestniczek kursu zrobiłas. Doceniam to niesamowicie. 😉 Jesteś wspaniałą nauczycielką. 😍❤️
Ewa
„Szkolenie u Magdy z masażu Lomi Lomi Nui, to coś więcej niż kolejny kurs. Magda stworzyła piękną przestrzeń do poznania siebie. To było niezwykłe 10 dni. Nie zawsze łatwe, pełne wzruszeń.
Magda pomogła nam zdejmować warstwę po warstwie i na nowo zacząć czuć. Pokazała jak silna jest moc dotyku. Wyłącz umysł, otwórz serce.
Wyjeżdżając z kursu nie musisz później siedzieć nad skryptem, Ty już po prostu wiesz co robić.
Każdemu, kto szuka czegoś więcej, kto szuka siebie, polecam warsztaty u Magdy. Dziękuję Madziu za cenne lekcje ❤🙏🙏
Ola
„Kurs Lomi był dla mnie naprawdę dużym wyzwaniem. Pokonałam masę blokad, własnych ograniczeń, często zadziwiając samą siebie.
Czasami czułam złość, a mój umysł podpowiadał, żebym dała sobie spokój i wróciła do domu, do mojej znanej strefy komfortu.
Cieszę się, że tego nie zrobiłam.
To był najlepszy i najbardziej wartościowy kurs na jakim kiedykolwiek byłam.
Dla tych, którzy zastanawiają się czy warto wziąć w nim udział odpowiem, że to był piękny i zarazem trudny czas, jednak naprawdę warty każdej złotówki i sekundy tam spędzonej.
Z wdzięcznością❤️ Magdzie, niesamowitej kobiecie, pełnej pasji, wiedzy i zaangażowania, a także dziewczynom, z którymi wspólnie wyruszyłam w piękną podróż życia jaką jest moje Lomi 🍀💚
ALOHA 🌹
Edyta
„Jadąc na kurs masażu Lomi Lomi Nui wiedziałam, że będzie to cudowny, pełen różnych emocji czas. Dwa razy byłam u Magdy na masażu. Doświadczyłam magii połączenia ciała i Duszy, cudu narodzin w świetle bezwarunkowej miłości, która Magda emanuje. Dotknęłam Absolutu, uczucia lekkości i jedności ze Źródłem. Poczułam, że Lomi jest częścią mnie.
Kurs masażu z Magda jest podróżą w nieznane zakamarki naszej Istoty. Wejściem w głąb w poszukiwaniu SIEBIE. To trudna, wyzwalająca transformacja. Trzeba mieć gotowość i chęć zmiany. Odwagę na spotkanie z cieniem, na kruszenie skorup chroniących przed bólem i zranieniem, odrzucenie zniewalających programów – na śmierć starego – narodziny nowego. Magda jest uosobieniem twórczej energii miłości, obfitości, radości – energii Matki Ziemi. Daje poczucie bezpieczeństwa, przestrzeń na zadziewanie się procesów przemiany, ponowne narodziny. Prowadzony przez Madzię kurs jest czymś więcej niż nauka techniki masażu. To wielowymiarowe, wielopłaszczyznowe poznawanie siebie przy pomocy szerokiego wachlarza umiejętności i technik jakimi Magda pracuje. To ćwiczenia oddechowe, automasaż, ustawienia hellingerowskie, malowanie intuicyjne, taniec spontaniczny, integracja obecności i inne. Każdy dzień to ponowne narodziny w świetle Prawdy – narodziny są tu i teraz – ciągle. Scenariusz nadbudowuje się sam na nakreślonym harmonogramie dnia. Każdy z uczestników „dokłada” cząstkę siebie domagająca się przepracowania w grupie. To taki nieprzewidywalny, niezaplanowany scenariusz. Magda, prowadzona przez Pole Informacyjne daje czas i miejsce, by te procesy na bieżąco wybrzmiały. Aby kursanci byli w pełni skupienia, obecności w trakcie szkolenia. Uczy, jak być bardziej empatyczną osoba w stosunku do siebie i innych, jak być bardziej w sobie, czuć, odczuwać, umieć nazywać emocje. Uczy również szacunku i pokory. Można powiedzieć, że warsztaty prowadzone przez Magdę to warsztaty rozwoju Świadomości połączone z kursem masażu.
Lomi Lomi Nui w wykonaniu Magdy – to rozmowa z ciałem i podążanie za jego mądrością, potrzebami w polu bezwarunkowej miłości. W trakcie nauki wielokrotnie miałam zaszczyt i przyjemność doświadczyć, poczuć tę energię – masując ręka w rękę tę sama osobę z Magda. Czułam, jakbym dotykała boskiego aspektu człowieka. To esencja tego masażu. 🙏❤
Czas spędzony z Magda w trakcie kursu Lomi Lomi Nui jest dla mnie bezcenną lekcją życia, poznawania siebie i nauki umiejętności techniki masażu, jakich nabyłam od mojej Nauczycielki – Magdaleny Parzęckiej. Zaangażowanie, profesjonalizm, odpowiedzialność, wszechstronność warsztatu, cudowna osobowość, spontaniczność, miła i bezpieczna przestrzeń, którą tworzy wokół siebie, niezwykłe poczucie humoru – taka jest dla mnie Magda. Polecam z całego serca kurs masażu prowadzony przez Madzię.”
Iwona
„Warsztaty Kino Mana I i II to dla mnie otwarcie nowych drzwi, wejście na nową ścieżkę.
To nie tylko praca z ciałem, ale także i z duszą. Dzięki tej przygodzie pozwalam sobie na dziecięcą radość, beztroskę, porzucenie kontroli… Uczę się doceniać ciszę, spokój, to że JESTEM.
To był czas nauki świadomego dotyku… delikatnego a zarazem silnego i pewnego. Dotyku pełnego miłości.
To był też czas wglądu w siebie, znalezienia tego co trudne, bolesne i z otwartym sercem zmierzenia się z tym.
Był to czas szukania siebie.
Wyrozumiałość. Cierpliwość. Miłość.
To dla mnie esencja Kino Mana I i II.
Mahalo Magdaleno „
Monika
„Uczestniczyłam w kursie masażu Lomi Lomi Nui prowadzonym przez Magdę i chciałam bardzo podziękować za to wspaniałe prowadzenie jakiego miałam okazje doświadczyć. Od ostatniego spotkania wykonałam ogromną pracę, dla mnie to było o wiele więcej niż kurs. Mogę powiedzieć, że coraz bardziej otwieram się na różnorodność życia i siebie, a w moim życiu coraz więcej miejsca zarówno na miłość, jak i strach.
Mahalo 🌿
Tina
„Minęło dobrze ponad dwa tygodnie od mojego udziału w kursie Lomi Lomi Nui II prowadzonym przez Magdę. Nic nie zbladło, nie umknęło, nie straciło na znaczeniu. Ten czas był intensywnie tkany kreatywnością Magdy. Pytana o to jak było popadam w długą refleksje bo sama nie wiem od czego zacząć. Pomimo pracy grupowej wszystko było niezwykle spersonalizowane. Chyba nie byłam na tak intensywnych warsztatach, choć byłam na wielu. Przepływ był ogromny! Barwność, delikatność, skupienie, empatia, moc, wiedza, praktyka, intuicja i energia wypełniały po brzegi Naszą przestrzeń. To były warsztaty do siebie. Każdy dzień otwierał coraz mocniej moje serce i umysł. W kontakcie ze sobą, w szczerości mój dotyk stawał się inny. Uczyłam się masować sercem,krok po kroku zostawiając głowę w spokoju. Do tego ujmujący dystans Magdy. Jej poczucie humoru i jej śmiech 😍 I to zmiksowane ze skupieniem..wszystko w równowadze, idealnie wyważone…polecam. I przy okazji dam ujście swojej wdzięczności…Mahalo Magda♥️ Każdego dnia przypominałaś mi sobą, jakie to piękne dawać z lekkością i z jakim szacunkiem można wyznaczać granice. 

Choć napisałam jak czuję, to i tak nie mogę słowami wyrazić się w pełni bo to wszystko było trochę poza słowami…ja to czuję.”
Joanna